The more you practise the luckier you get!

/Fred Bear
 
Uudised
Thursday, February 25, 2010
Prantsuse koondislane Serge Corvino täiendab Falco laskurite ridu
Viimase FITA 3D MM hõbemedaliomanik, mitmekordne Pratsusmaa meister Serge Corvino liitus hiljuti Falco laskurite tiimiga. Serge kasutab eritellimusena valminud Falco Trophy Carbon eebenipuust vibu ning meie Premium Vintage nooli. Nädalavahetusel esmakordselt Prantsusmaal toimunud 3D sisevõistlusel tegi Serge Falco varustusega esmastardi, saavutades teise koha. Nimetatud Master... »
Sunday, January 31, 2010
Mathewsi uusimad mudelid Falcos
Falcosse on saabunud hetkel maailma edukaima plokkvibutootja Mathews Inc uusimad tippmudelid Monster 7.0, Z7 ja DR2. Täpsemat kirjeldust ja hindu vaata meie tootekataloogist. »
Friday, January 22, 2010
Falco esindus ATA 2010 vibumessil Columbuses, USAs
13. - 15. jaanuaril toimus USAs Columbuse linnas (OH) taas maailma suurim vibuvarustuse mess ATA Trade Show 2010. Falco esindus oli messil esindatud juba üheksandat korda ja traditsiooniliselt kohtusime nii eri riikide juba tegutsevate Falco edasimüüjatega kui lõime ka uusi kontakte, millest lähinädalatel käivituvad tõenäoliselt müügiproje... »
Sunday, December 20, 2009
Mathews diilerite päevad Wisconsinis
Plokkvibumaailma juhtiv tootja Mathews Inc., kes juba mitmendat aastat ei osale ATA egiidi all toimuval messil, korraldas oma diileritele ja maaletoojatele suurejoonelise messi ja müügipäevad. Toimus see Wisconsin Dells nimelises väikelinnas ja kohal oli üle 320 erineva diileri. Enamik küll Mathwesi koduturult USA-st, aga rahvusvaheline seltskond oli geograafiliselt s... »
Monday, November 09, 2009
Falco ESPN ülevaates ATA Showst 2009
USA spordiinfo agentuur ESPN pühendas oma 2009. aasta ülevaates ATA vibushow'lt terve sektsiooni Falcole Artikkel ise nähtav siin: LINK »


1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Keel: Est