The more you practise the luckier you get!

/Fred Bear
 
Uudised
Friday, August 06, 2010
Falcole WFACilt mitu medalit
Ridamisi häid uudiseid Falco laskuritelt äsja Saksamaal Dahnis lõppenud IFAA maastikulaskmise MM-võistlustelt. Soomlane Jarkko Lehtinen (57)võitis maailmameistritiitli meeste pikkvibulaskmises suurepärase tulemusega 1727 silma, mis 42 laskuri konkurentsis ületas teise koha saanud Steve Morley't (Eesti) lausa 86 silmaga. Jarkko laseb Falco Trophy Carbon vibu... »
Sunday, July 11, 2010
Falco Eisenbachis Saksamaal rahvusvahelisel vibu- ja noamessil
Eelmisel nädalavahetusel käis Falco esindus 12. rahvusvahelisel vibu- ja noategijate messil Saksamaal. Messi külastamine on meie jaoks saamas traditsiooniks, kuna meie edasimüüja Saksamaal Bowra on viimastel aastatel teinud tubli tööd Falco positsiooni tugevdamisel sellel suurel turul. Alates Eisenbachi messist müüb Bowra ka Falco uusimat mudelit Storm... »
Tuesday, August 03, 2010
Falco Legendi hinnati Inglise vibulehekülje poolt
Hiljuti sattus meie madalama hinnaklassi suurima müügiga vibu Falco Legend hindamisele Briti sõltumatul traditsioonilise vibulaskmise hindamislehel Archers Review. Meie rõõmuks töötas 50# Legend igati oodatult ning sai hindajalt vaid positiivseid kommentaare. Hinnang on nähtaval SIIN »
Monday, December 15, 2008
Falcol uus jahi- ning hobuvibu mudel Storm
Falcol on au esitleda uusimat lisandust meie kollektsiooni - jahi- ja hobuvibu (horsebow) Falco Storm. Storm on lühike, kiire ja dünaamiline, sest tal on pikkuseks ainult kas 54" või erandjuhul isegi 51", kusjuures nende pikkuste juures on lubatavad maksimaalsed tõmbepikkused vastavalt 29" ja 26". Stormi saab tellida momendil kuni 60# jäikusega, mis teeb sellest ideaa... »
Sunday, March 14, 2010
Artikkel Falco Triumph vibust Prantsuse vibuajakirjas
Prantsuse vibuajakiri Tir à l'Arc avaldas oma uusimas numbris Falco Triumph vibumudeli ülevaateartikli koos testitulemustega. See on esimene kord, kui Falco mudelit rahvusvahelises erialakirjanduses testitakse ning tulemused sellele testile olid Falco jaoks ka igati positiivsed. Artiklit on võimalik terves mahus näha, klikkides allpool asuvatele linkidele. Artikli esimene... »
Saturday, May 29, 2010
Euroopa meister vibujahis on Inge Sirkel-Suviste
Äsja Austrias Stuhlfeldenis lõppenud Euroopa vibujahi meistrivõistlustel saavutas naiste longbow-klassis meistritiitli Inge Sirkel-Suviste. Inge kasutab meie Falco Spirit vibu. Haarates 49 naise konkurentsis liidrikoha juba avapäeval, suutis Inge tihedas konkurentsis oma kohta säilitada ja tuua Eestile läbi ajaloo esimese vibujahi meistritiitli pikkvibuklassis. &... »


1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Keel: Est